Movies
Ratings
127
LifeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
HoursRated ★ 4.5
HeartstoneRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0