Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0