Titles you rated
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0