Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0