Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5