Series
Ratings
13
MisfitsRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0