Titles you rated
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5