Titles you rated
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0