Titles you rated
The WarlordsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5