Series
Ratings
33
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 5.0