Movies
Ratings
15
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0