Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.5