Series
Ratings
50
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0