Titles you rated
Running TurtleRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Over the TopRated ★ 3.0
City of EmberRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5