Titles you rated
RikuohRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5