Titles you rated
Top GunRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
I Am What I AmRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0