Series
Ratings
181
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
JinxRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
A Man in a VeilRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5