Movies
Ratings
28
Your Name.Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
The Big BossRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.5
The Woman in BlackRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 1.5
Pretty WomanRated ★ 4.0