Series
Ratings
31
Good DoctorRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0