Movies
Ratings
171
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Monster HouseRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
LucyRated ★ 4.0