Series
Ratings
127
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0