Series
Ratings
160- DamoRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 2.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 1.0
Spring DayRated ★ 3.0- My Name Is EarlRated ★ 3.0
- My Name Is EarlRated ★ 2.0
Veronica MarsRated ★ 3.5
My Name Is EarlRated ★ 3.0
Veronica MarsRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Cougar TownRated ★ 4.0
Cougar TownRated ★ 4.0