Titles you rated
One PieceRated ★ 4.5
Law of the Jungle in New ZealandRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0