Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5