Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 1.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Love O2ORated ★ 1.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 1.5
Akko's LunchesRated ★ 1.5
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
ReturnRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0