Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.5
RioRated ★ 3.0
GretaRated ★ 3.0
Girls TripRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5