Series
Ratings
14
Solo LevelingRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Darkwing DuckRated ★ 5.0