Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5