Movies
Ratings
86
Saving Jessica LynchRated ★ 5.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 5.0