Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0