Titles you rated
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0