Movies
Ratings
427
Alien: RomulusRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Empire of CorpsesRated ★ 4.0