Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0- Salyers SpecialRated ★ 5.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.5- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0