Titles you rated
Rough NightRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
TwinstersRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
DerailedRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0