Series
Ratings
105
DexterRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.0- Q10Rated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
- Super RookieRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5