Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0