Movies
Ratings
214
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5