Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0