Titles you rated
Saw IVRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0