Movies
Ratings
437
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 2.0
CliffhangerRated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.5
GORated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
HookRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0