Series
Ratings
28
South Korean ForeignersRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 3.5
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 0.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0