Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5