Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0