Series
Ratings
280
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 1.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.5- Bambino!Rated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.0