Series
Ratings
31
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0