Movies
Ratings
992
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Old SchoolRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.0