Movies
Ratings
503
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0