Series
Ratings
20
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0