Titles you rated
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0- WishRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
JaneRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 1.5