Titles you rated
Water LiliesRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Peter RabbitRated ★ 2.5